+90 212 422 08 30 info@duvarex.com
Duvarex'i Seçmeniz İçin 10 Farklı Sebep
1- Bu ürünü Türkiye’de ilk defa üreten ve patenti olan tek firmayız.
2- Duvarex’in çıkış noktası ise , montajı o kadar kolay olmalıydı ki bayan , erkek , usta , çırak fark etmeden herkesin kendi başına uygulayabileceği kolaylıkta olmalıydı. 3 senelik ar-ge çalışmalarımız sonucunda bunu başardık ve sizlere sunduk.
3- Ürünlerimizde kesinlikle maliyeti ucuz geri dönüşümden elde edilmiş hammadde kullanmıyoruz.
4- Kalitemizden ödün vermiyoruz. Duvarex’te üretilen her ürün kalite kontrol departmanımızda kontrol edildikten sonra kargoya verilir, bu da sizlere sürekli aynı kalitede ürün ulaşması anlamına gelir.
5- Tasarımcılarımıza güveniyoruz. Yaptığımız tasarımların hiçbirisi sıradan düz ve klasik değil. Hepsi uzun süren çalışmalar sonunda ortaya çıkan ve göz dolduran tasarımlar. Sizi en azından 3 model arasında bırakacak kadar iddialıyız.
6- Ürünlerimizi merdiven altında değil 1800m2 üstüne kurulu , muhasebe , üretim , satış-pazarlama , kalite kontrol , sevkiyat bölümleri ayrı olan tesisimizde üretiyoruz. Bu sebepten Duvarex’te verilen siparişler 7-10 gün arasında değil 1-3 gün aralığında teslim edilir.
7- Alanında uzman teknik ve satış ekibimizle kafanızda hiç bir soru işareti bırakmıyoruz.
8- Yaşam alanlarınızı güzelleştirirken güvenliği elden bırakmadık.Duvarex B 1 Tipi alevi yürütmez ve arttırmaz. Aynı zamanda zehirli gazlar yaymaz. Zamanla böceklenme kokma yosunlanma gibi sorunlar oluşturmaz.
9- Hem tasarım hem yalıtım. Duvarex iç ve dış mekanlarda gözlerinize hitap ederken aynı zamanda ısı yalıtımı yaparak kışın soğuğu , yazın sıcağı keserek elektrik ve doğalgaz faturalarınızda tasarruf sağlar.
10- Müşterilerimize hem uygulama konusunda hem ürün teknik bilgisi hakkında çalışma saatlerimiz boyunca keyifle destek veriyoruz.
Problem çıkartan değil , çözüm üreten firmayız !