+90 212 422 08 30 info@duvarex.com

NASIL MI MONTAJLANIR ? ÇOK KOLAY

DUVAREX duvar panelleri temiz , hızlı ve kolay montaj yapılabilen panellerdir.Hafif olması sebebi ile kolay tasınabilir. Uygulama esnasında uygulama yapılan ortamı kirletmez. En önemli özelligi ise usta yardımı almadan kolaylıkla uygulanabilir.

1-Duvarınız 4 metre genişliğinde ve 2.5 metre yüksekliğinde ise duvar ölçünüz 10m²dir.  (4m x 2.5m=10m²)

2-Telefonla ya da Duvarex.com’dan istediğiniz modeli seçerek sipariş edin.Panel ebatı 50cm x 100cm’dir. 10 m²’lik duvar için 20 panel sipariş etmelisiniz.

3-Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde kapınızda olacaktır.

4-Duvarınızı nemli bir bezle silin ve yapışmayı engelleyebilecek kirden arındırın.Duvarınızın panel yapıştırmaya hazır olduğundan emin olun.

5-İhtiyacınız olan malzemeler; metre,maket bıçağı,su terazisi ve Duvarex Yapıştırıcı. Hepsi bu !! Düz bir hat oluşturmak için önce su terazisinden yardım alarak bir çizgi çiziniz. Uygulamaya duvarınızın sağ veya sol alt köşesinden çizgiyi hizalayacak şekilde başlayınız.

6-Duvarex Yapıştırıcınızı ilk panelinizin arkasına çizgi halinde çevresine ve ortasına yayarak sürün.

7-İlk panelinizi duvara yapıştırın ve ilk parçayı hizalayarak aralarında boşluk bırakmadan diğer panelleride aynı şekilde yapıştırın.Daha dinamik bir görüntü elde etmek için üst sıraya geçtiğinizde panelleri kaydırarak yapıştırın.

8-Yapıştırma işlemini tamamladıktan sonra panel aralarında boşluk kaldı ise Duvarex Rötuş Boyası ile bu boşlukları doldurun. Odanızın nasıl değiştiğini görün ve tadını çıkartın.