+90 212 422 08 30 info@duvarex.com

Neden DUVAREX ?

DUVAREX Doğal taş,tuğla ve ahşap görünümlü duvar kaplama panelidir. 30 DNS Straforu özel olarak işleyip sizlere sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz teknikle dokunulduğunda taş dokusu ve soğukluğu vermektedir.Renk seçenekleri sınırsızdır.Özel dokusu ve boyama tekniği sayesinde Türkiyede ve Dünyada İLK’tir. DUVAREX’i işyeri,mağaza,ev ve avm gibi tüm yaşam alanlarında dış ve iç cephelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama kolaylığı sayesinde herhangi bir usta çalıştırmadan,kırıp dökmeden ve kirletmeden duvarlarınızı saatler içerisinde kendiniz dekore edebilirsiniz.

Doğal Taşa Göre Avantajları Nelerdir ?

Doğal taşın m2 ağırlığına oranla 1/20 oranında daha hafiftir. Yapının taşıyıcı sistemine ekstra bir yük eklemeyeceğinden dolayı tercih sebebidir. Zaman içerisinde doğal taşta görülebilen; renginde solmalar, yosunlanmalar, rutubetlenmeler, dökülmeler, kırılmalar ve montajı sırasında kaba inşaat gibi kirlenmeler ile karşı karşıya kalmazsınız. Doğal taşa göre montaj süresi çok daha kısadır ve montaj işlemleri çok daha pratiktir.Doğal taşın uygunması mümkün olmayan alanlarda ve özel projelerde rahatlıkla kullanılabilmesinden dolayı tercih edilir.

İç Mekanlar Haricinde Dış Mekanlarda da Kullanabilir Miyim ?

Paneller su ve neme karşı dayanıklıdır genleşme ve çekme değerlerinin minimum seviyelerde olması, hafifliği nedeniyle inşaatın statiğine ekstra bir yük bindirmemesi , dış cephe kullanımları için panellerimizin özellikle tercih edilmesini sağlamaktadır.

Yer kaplaması olarak kullanabilir miyim?

Ürünlerimiz iç ve dış mekanlarda, duvar, tavan, kolon, kiriş, tonoz gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir, tüm yapı elemanları ile uyumludur.Yalnızca yer kaplaması olarak kullanılması uygun değildir.

Isı ve Ses Yalıtımı Sağlar Mı ?

Evet Isı ve Ses Yalıtımı Sağlar.

 

Sağlığa Zararlı Etkisi Var Mı ?

Panellerimiz kanserojen madde içermez, insan sağlığına ve çevreye zararı bulunmamaktadır.

Bakımı Nasıl Yapılır, Silinebilir Mi ?

Ürünlerimiz yapısı gereği kolay silinebilir özelliğe sahiptir. Nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenebilir. Dış cephelerdeki kullanımlarda ise rahatlıkla yıkanabilir.

Su, Nem ve Güneşe Karşı Dayanıklı Mıdır ?

Ürünlerimiz su ve nemden etkilenmez. Aynı zamanda UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Renk solması gibi problemlerle karşılaşılmaz.

İlk Defa Duvar Kaplama Paneli Alacağım Nerelere Dikkat Etmeliyim ?

Öncelikle ürünümüzü kullanmak istediğiniz alanı belirlemeniz ve ölçülerini almanız gerekmektedir. Aldığınız ölçülere uygun olarak , ihtiyacınız olan panel miktarını belirlemeniz ve ürün kataloğumuzdan beğendiğiniz modeli seçerek sipariş talebinde bulunabilirsiniz.Yapıştırıcı ve Rötuş Boyası siparişi vermeyi unutmayınız.

Numune Siparişi Verebilir Miyim ?

Elbette , ürünlerimizi görerek ve dokunarak incelemek isterseniz, tercih ettiğiniz ürün 25×50 cm ölçülerinde hazırlanarak size gönderilecektir.

Nasıl Teslimat Sağlanır ?

Siparişleriniz , fabrikamızda hazırlanarak ambar veya anlaşmalı olduğumuz Aras kargo firmasının yurtiçindeki tüm gönderim alanlarına ulaştırılabilir.

Sipariş Teslim Süresi Kaç Gündür ?

Sipariş verildikten sonra ürünleriniz 1-7 gün içerisinde anlaşmalı kargo firmamız Aras Kargo’ya veya ambara verilir. Özel ölçü, özel renk ve özel tasarımlarda teslim süresi değişiklik gösterebilir.

Siparişlerimi Nasıl Takip Edeceğim ?

Siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tercih ettiğiniz iletişim kanalı ile iletilir. E-Posta veya telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Duvarımı Nasıl Kaplarım ? Usta Yardımı Almam Gerekir Mi ?

Panellerimizin montajı sırasında size rehber olması için hazırladığımız montaj şemasından yardım alarak kolaylıkla montaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dileyen müşterilerimize profesyonel montaj hizmetide vermekteyiz.

Ürünlerinizi İstediğim Renge Boyayabilir Miyim ?

Kullanmakta olduğunuz ürünü farklı bir renge boyayabilirsiniz.

Üzerine Tv veya Eşya Asılabilir Mi ?

Panelleri uyguladığınız yüzeye herhangi bir ürün asmanız mümkündür. Monte edeceğiniz ürün panel üzerine değil, arkasında bulunan yapı elemanına monte edileceği için yük yapı elemanında olacaktır. Bu sebepten herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Daha Farklı Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim ?

Bizlere sabah 09:00 akşam 19:00 saatleri arasında 0212 422 08 30 numaralı telefondan veya info@duvarex.com adresinden mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Ekibimiz hassasiyetle sorularınızı yanıtlayacaktır.